VŠE O TRÉNINCÍCH

KICKBOX


Kickbox je moderní a zajímavý bojový sport, který vznikl v polovině minulého století a jehož trénink je například nezbytný pro uplatnění závodníků ve velmi populárních a sledovaných odnožích bojových sportů jako je MMA (např. UFC), K1 apod.

 

Kickbox je vhodný sport pro muže i ženy.


Děti u nás mají speciální oddíly, zaměřené na celkovou pohybovou průpravu.


V našem klubu Vám nabízíme výuku kickboxu jak v kondiční podobě tak i na závodní úrovni. Trénovat u nás můžete na závodní úrovni všechny styly kickboxu jako jsou full contact, light contact, pointfighting, i low kick.
Nabízíme veřejné i soukromé hodiny kickboxu pod vedením špičkových trenérů. Pro zájemce je také otevřená volně přístupná boxérna, kde si každý může zatrénovat podle sebe.

 

 

 

PRVNÍ TRÉNINK
 

Na první trénink je zapotřebí mít pouze volné, pohodlné sportovní kalhoty nebo kraťasy a tričko. Veškeré vybavení potřebné k tréninku si u nás můžete zapůjčit.

KONDICE
 

Rozhodnete-li se začít u nás s kickboxem, nepotřebujete mít přechozí fyzickou ani technickou průpravu, tréninky začátečníků jsou zaměřené na seznámení se základními technikami kickboxu a jejich procvičování, získávání fyzické kondice, pohyblivosti a koordinace.

 

  • Reborn na Facebooku
  • Reborn na YouTube
  • Reborn na Instagramu